< Powrót

Centra Obsługi Przedsiębiorców

Szukasz oferty pożyczkowej, leasingowej lub faktoringu? Chcesz eksportować swoje produkty? Odwiedź Centrum Obsługi Przedsiębiorców i zapoznaj się z naszą ofertą.

Co to jest Centrum Obsługi Przedsiębiorców?

Zadaniem Centrów Obsługi Przedsiębiorców jest wspieranie rozwoju firm z sektora MŚP, a tym samym dynamizacji poszczególnych regionów Polski. COP umożliwiają dotarcie do oferty ARP S.A. Przedsiębiorcom w całej Polsce.

Kluczowym zadaniem COP jest bezpośredni kontakt z interesariuszami i udzielanie fachowego doradztwa w zakresie wsparcia rozwoju biznesu w Polsce i zagranicą.


W COP Przedsiębiorcy mogą zapoznać się z:

1.jpg
Kadr z filmu
Poznaj Agencję Rozwoju Przemysłu
Kółko w tle
Kółko w tle

Sieć ekspertów ARP S.A.

Eksperci w COP, przy uwzględnieniu specyfiki lokalnych rynków, dopasowują ofertę produktową do faktycznego zapotrzebowania na środki finansowe, pomagają w przygotowaniu wniosków o udzielenie finansowania oraz gromadzeniu dokumentacji transakcyjnej.

Tutaj odbywa się wstępna analiza wniosków, badanie zdolności pożyczkowej Przedsiębiorcy, badanie aktywów pod kątem zabezpieczeń oraz pomoc w uzyskaniu poręczeń lokalnych funduszy poręczeniowych. Każdy, kto zwróci się do COP, otrzyma fachową i szybką pomoc w zakresie usług finansowych oferowanych przez ARP S.A.

teamwork-partnership-meeting-concept-two-confident-business-shaking-hands-after-discussing-good-deal_t20_eV0NL2.jpg

W celu umówienia spotkania prosimy o kliknięcie w link Kontakt pod wybranym COP:

  • Mazowieckie i łódzkie:

Centrum Obsługi Przedsiębiorców w Warszawie

ul. Nowy Świat 6/12

00-400 Warszawa

Kontakt

Renata Pomorska-Grzechnik, Dyrektor

(+48) 885 600 157

renata.pomorska-grzechnik@arp.pl

Wioletta Mierzejewska, Ekspert

(+48) 885 600 158

wioletta.mierzejewska@arp.pl


  • Dolnośląskie i opolskie:

Centrum Obsługi Przedsiębiorców we Wrocławiu

ul. Fabryczna 10

53-609 Wrocław

Kontakt

Monika Konofał, Dyrektor
(+48) 604 796 985

monika.konofal@arp.pl

Krystian Cencora, Ekspert

(+48) 604 798 175

krystian.cencora@arp.pl

Barbara Guziak, Ekspert

(+48) 880 342 171

barbara.guziak@arp.pl


  • Małopolskie, śląskie i świętokrzyskie:

Centrum Obsługi Przedsiębiorców w Katowicach

ul. Lompy 14, III piętro, pok. 302

40-040 Katowice

Kontakt

Tomasz Król, Dyrektor

(+48) 510 075 249

tomasz.krol@arp.pl

Anetta Adamowicz-Paciorek, Ekspert

(+48) 880 342 169

anetta.adamowicz-paciorek@arp.pl

Janusz Guzek, Ekspert

(+48) 884 201 078

janusz.guzek@arp.pl


  • Kujawsko-pomorskie, pomorskie i część warmińsko-mazurskiego, obejmująca powiaty braniewski, elbląski, ostródzki, iławski, nowomiejski i działdowski:

Centrum Obsługi Przedsiębiorców w Gdyni

al. Zwycięstwa 96/98

81-451 Gdynia

Kontakt

Joanna Kwitowska-Zawadzka, Dyrektor

joanna.kwitowska-zawadzka@arp.pl

(+48) 885 600 156

Elwira Mazurkiewicz, Ekspert

elwira.mazurkiewicz@arp.pl

(+48) 734 214 076

Daniela Korthals, Ekspert

daniela.korthals@arp.pl

(+48) 887 861 486

Katarzyna Świderska, Specjalista

katarzyna.swiderska@arp.pl

(+48) 508 057 270


  • Lubelskie i podkarpackie:

Centrum Obsługi Przedsiębiorców w Lublinie

ul. Spokojna 2

20-074 Lublin

Kontakt

Beata Janczak, Dyrektor

(+48) 539 533 275

beata.janczak@arp.pl

Anna Sapieja, Ekspert

(+48) 509 509 109

anna.sapieja@arp.pl


  • Wielkopolskie, zachodniopomorskie i lubuskie:

Centrum Obsługi Przedsiębiorców w Poznaniu

ul. Bukowska 12 - World Trade Center Poznań Sp. z o.o.

60-810 Poznań

Kontakt

Andrzej Rosiek, Dyrektor

(+48) 734 214 121

andrzej.rosiek@arp.pl

Robert Długosz, Ekspert

(+48) 532 795 263

robert.dlugosz@arp.pl

Wioletta Bartkowiak, Ekspert

(+48) 532 510 236

wioletta.bartkowiak@arp.pl


  • Podlaskie i część warmińsko-mazurskiego, obejmująca powiaty bartoszycki, lidzbarski, olsztyński, nidzki, szczycieński, mrągowski, kętrzyński, węgorzewski, giżycki, piski, ełcki, olecki i gołdapski:

Centrum Obsługi Przedsiębiorców w Białymstoku

ul. Świętojańska 12a

15-082 Białystok

Kontakt

Beata Olszewska, Dyrektor

beata.olszewska@arp.pl

(+48) 539 533 284

Aleksandra Pliszka, Ekspert

(+48) 505 171 736

aleksandra.pliszka@arp.pl

Iwona Sidoruk, Ekspert

(+48) 519 191 827

iwona.sidoruk@arp.pl

Produkty, które mogą Cię zainteresować