Cykl webinariów „Jak skorzystać ze wsparcia Agencji Rozwoju Przemysłu? Instrumenty finansowe dla MŚP w ramach Tarczy Antykryzysowej”

Data dodania: 2021-03-15
ARP S.A. w ramach obchodów 30-lecia działalności zaprasza na cykl webinariów prezentujących ofertę finansową dla małych i średnich przedsiębiorstw.

ARP S.A. w ramach obchodów 30-lecia działalności zaprasza na cykl webinariów prezentujących ofertę finansową dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Cykl poświęcony jest instrumentom wsparcia finansowego dla małych  i średnich przedsiębiorców oferowanym przez Agencję Rozwoju Przemysłu S.A. w ramach Tarczy Antykryzysowej. Podczas webinarium uczestnicy dowiedzą się:

  1. Jak ARP wspiera przedsiębiorców w ramach kompleksowej strategii finansowania;
  2. Jakie są szczegóły oferty ARP S.A. skierowanej do przedsiębiorców dotkniętych negatywnymi skutkami pandemii COVID-19, w tym:
  • pożyczki obrotowej na finansowanie deficytu w kapitale obrotowym;
  • pożyczki obrotowej finansującej wypłatę wynagrodzeń w sektorze MŚP;
  • leasingu operacyjnego z karencją w spłacie dla klientów MŚP, którzy wykorzystują samochody ciężarowe czy autokary w swojej działalności gospodarczej;
  • leasingu operacyjnego maszyn i urządzeń #Maszyneria;
  • programu wsparcia dla przedsiębiorców sektora autobusowych przewozów pasażerskich, z przeznaczeniem na spłatę rat leasingowych finansowania zaciągniętego w komercyjnych firmach leasingowych.
  1. Jak w szybki i łatwy sposób, bez wychodzenia z domu, można skorzystać z modułu do składania wniosków online za pomocą Portalu Klienta ARP.

Po wystąpieniu prelegentów przewidziana jest także sesja pytań i odpowiedzi.

Kolejne webinaria odbędą się 18 i 25 marca 2021 roku o godz. 11:00. Pierwsze z nich skierowane jest do przedsiębiorców działających na obszarze województwa dolnośląskiego i opolskiego, a drugie do przedsiębiorców z województw małopolskiego, śląskiego i świętokrzyskiego.

Zapisz się na webinarium 18.03.2021

Zapisz się na webinarium 25.03.2021

Więcej informacji w naszych mediach społecznościowych.