Narzędzia informatyczne a innowacyjność przedsiębiorstw

Data dodania: 2012-11-02
Agencja Rozwoju Przemysłu S.A., w ramach projektu CEEBIS, ogłasza nabór uczestników warsztatów szkoleniowo-doradczych przeznaczonych dla pracowników przedsiębiorstw zainteresowanych wykorzystaniem metody Zarządzania Wzornictwem. Jednym z celów warsztatów jest wykorzystanie specjalistycznych narzędzi informatycznych do przyspieszenia wprowadzania innowacyjnych rozwiązań w przedsiębiorstwie. Do udziału w warsztatach mogą zgłaszać się osoby fizyczne, delegowane przez zatrudniające je przedsiębiorstwa. Jednodniowe, bezpłatne warsztaty szkoleniowe odbędą się w dniu 5 grudnia 2012 r. w siedzibie Bydgoskich Zakładów Gastronomicznych Ma-Ga Sp. z o.o. w Bydgoszczy.

Agencja Rozwoju Przemysłu S.A., w ramach projektu CEEBIS, ogłasza nabór uczestników warsztatów szkoleniowo-doradczych przeznaczonych dla pracowników przedsiębiorstw zainteresowanych wykorzystaniem metody Zarządzania Wzornictwem.

Jednym z celów warsztatów jest wykorzystanie specjalistycznych narzędzi informatycznych do przyspieszenia wprowadzania innowacyjnych rozwiązań w przedsiębiorstwie. Do udziału w warsztatach mogą zgłaszać się osoby fizyczne, delegowane przez zatrudniające je przedsiębiorstwa.

Jednodniowe, bezpłatne warsztaty szkoleniowe odbędą się w dniu 5 grudnia 2012 r. w siedzibie Bydgoskich Zakładów Gastronomicznych Ma-Ga Sp. z o.o. w Bydgoszczy.

Termin nadsyłania zgłoszeń został przedłużony do dnia 29 listopada 2012 r. (czwartek) do godz. 24.00. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

więcej informacji...