Kosmiczne ścieżki kariery. Budujemy kadry dla sektora technologii kosmicznych

Data dodania: 2018-08-24
Marzysz o karierze w sektorze kosmicznym? Nie wiesz, jak wystartować ze swoją kosmiczną karierą? Jak pogodzić pracę naukową z pracą w przemyśle? A może jesteś szefem jednej z polskich firm branży kosmicznej i zastanawiasz się jak pozyskać kompetentnych pracowników?30 sierpnia 2018 r. podczas konferencji „Kosmiczne ścieżki kariery. Budujemy kadry dla sektora technologii kosmicznych” razem z ekspertami z administracji, uczelni wyższych oraz z biznesu postaramy się odpowiedzieć na te i inne ważne pytania. Zaprezentujemy także ofertę krajowych i zagranicznych instytucji realizujących programy wspierające rozwój kompetencji niezbędnych do pracy w kosmicznym biznesie.

Marzysz o karierze w sektorze kosmicznym? Nie wiesz, jak wystartować ze swoją kosmiczną karierą? Jak pogodzić pracę naukową z pracą w przemyśle? A może jesteś szefem jednej z polskich firm branży kosmicznej i zastanawiasz się jak pozyskać kompetentnych pracowników?
30 sierpnia 2018 r. podczas konferencji Kosmiczne ścieżki kariery. Budujemy kadry dla sektora technologii kosmicznychrazem z ekspertami z administracji, uczelni wyższych oraz z biznesu postaramy się odpowiedzieć na te i inne ważne pytania. Zaprezentujemy także ofertę krajowych i zagranicznych instytucji realizujących programy wspierające rozwój kompetencji niezbędnych do pracy w kosmicznym biznesie.

Zapraszamy serdecznie na konferencję: studentów, członków studenckich kół naukowych, stażystów, młodych pracowników naukowych i pracowników dydaktycznych z uczelni wyższych, pracodawców – przedstawicieli firm sektora kosmicznego.


30.08.2018 r., rozpoczęcie godzina 11.00. (rejestracja od 10.00)
Biblioteka ARP SA, ul. Nowy Świat 6/12, 00-400 Warszawa


Organizator: Agencja Rozwoju Przemysłu SA
Partnerzy Konferencji: Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii,
Związek Pracodawców Sektora Kosmicznego, Polska Agencja Kosmiczna,
Stowarzyszenie Polskich Profesjonalistów Sektora Kosmicznego (PSPA).


Rejestracja: http://bit.ly/kosmiczne-sciezki

ZAPROSZENIE

PROGRAM

STAŻE