Konferencja Trinity Capital Business Network dla przedsiębiorców i inwestorów

Data dodania: 2010-11-26
9 i 10 grudnia 2010, Warszawa, sala NewConnect Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na Konferencję Trinity Capital Business Network, która odbędzie się 9 i 10 grudnia 2010 w sali NewConnect Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.  Spotkanie inwestorów i przedsiębiorców to doskonała okazja do zdobycia wiedzy na temat inwestowania w małe i średnie przedsiębiorstwa oraz pozyskiwania finansowania dla firmy. Trinity Capital Business Network to cykl konferencji skierowany do inwestorów, właścicieli przedsiębiorstw oraz osób na kluczowych stanowiskach w spółkach.  Podczas spotkania prywatni inwestorzy i przedsiębiorcy uzyskają unikalną okazję do wymiany doświadczeń. Prelekcje poprowadzą specjaliści z najbardziej doświadczonych polskich i zagranicznych firm oraz instytucji doradczych. Koszt uczestnictwa w konferencji pokrywany jest w pełni z funduszy unijnych. Szczegółowy harmonogram i zgłoszenia na http://tcbn.pl/index.php/konferencje/warszawa_2010-12-09 Rejestracja na konferencję jest obowiązkowa. Projekt finansowany jest przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Główne tematy, które poruszone zostaną podczas Konferencji Trinity Capital Business Network to:     Fundusze inwestycyjne Private Equity oraz Venture Capital     Proces emisji akcji: pre-IPO, rynek NewConnect, GPW     Kluczowe ryzyka prawne w procesie pozyskiwania kapitału     Podatkowe strategie inwestycyjne dla firm i przedsiębiorstw     Umowa inwestycyjna, przekształcenie spółki, due dilligence     Zarządzanie ryzykiem w małych i średnich przedsiębiorstwach Rejestracja na konferencję jest obowiązkowa. Zapraszamy na stronę: http://tcbn.pl/index.php/konferencje/warszawa_2010-12-09 Informacja o projekcie TCBN

9 i 10 grudnia 2010, Warszawa, sala NewConnect Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na Konferencję Trinity Capital Business Network, która odbędzie się 9 i 10 grudnia 2010 w sali NewConnect Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.  Spotkanie inwestorów i przedsiębiorców to doskonała okazja do zdobycia wiedzy na temat inwestowania w małe i średnie przedsiębiorstwa oraz pozyskiwania finansowania dla firmy.

Trinity Capital Business Network to cykl konferencji skierowany do inwestorów, właścicieli przedsiębiorstw oraz osób na kluczowych stanowiskach w spółkach.  Podczas spotkania prywatni inwestorzy i przedsiębiorcy uzyskają unikalną okazję do wymiany doświadczeń.


Prelekcje poprowadzą specjaliści z najbardziej doświadczonych polskich i zagranicznych firm oraz instytucji doradczych.

Koszt uczestnictwa w konferencji pokrywany jest w pełni z funduszy unijnych.
Szczegółowy harmonogram i zgłoszenia na
http://tcbn.pl/index.php/konferencje/warszawa_2010-12-09

Rejestracja na konferencję jest obowiązkowa.

Projekt finansowany jest przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Główne tematy, które poruszone zostaną podczas Konferencji Trinity Capital Business Network to:

    Fundusze inwestycyjne Private Equity oraz Venture Capital
    Proces emisji akcji: pre-IPO, rynek NewConnect, GPW
    Kluczowe ryzyka prawne w procesie pozyskiwania kapitału
    Podatkowe strategie inwestycyjne dla firm i przedsiębiorstw
    Umowa inwestycyjna, przekształcenie spółki, due dilligence
    Zarządzanie ryzykiem w małych i średnich przedsiębiorstwach

Rejestracja na konferencję jest obowiązkowa.
Zapraszamy na stronę:
http://tcbn.pl/index.php/konferencje/warszawa_2010-12-09
Informacja o projekcie TCBN