Informacja prasowa z dnia 19 kwietnia 2010 r. - Grasz o staż

Data dodania: 2010-04-19
Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. przystąpiła do programu "Grasz o staż" Agencja została jednym z fundatorów XV edycji konkursu stażowego dla studentów. W ramach projektu firma przyjmie na staż dwie osoby. Jedna znajdzie zatrudnienie w Departamencie Strategii i Rozwoju, natomiast druga w Departamencie Finansowo-Ekonomicznym. Płatne praktyki rozpoczną się jesienią tego roku i będą trwać przynajmniej 4 tygodnie.

Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. przystąpiła do programu "Grasz o staż"
Agencja została jednym z fundatorów XV edycji konkursu stażowego dla studentów.
W ramach projektu firma przyjmie na staż dwie osoby. Jedna znajdzie zatrudnienie w Departamencie Strategii i Rozwoju, natomiast druga w Departamencie Finansowo-Ekonomicznym. Płatne praktyki rozpoczną się jesienią tego roku i będą

trwać przynajmniej 4 tygodnie.

 

Konkurs powstał w 1996 r. i jest wspólną inicjatywą firmy PricewaterhouseCoopers oraz "Gazety Wyborczej". Program "Grasz o staż" jest przeznaczony dla studentów III roku studiów licencjackich oraz I i II roku magisterskich studiów uzupełniających, a także absolwentów uczelni wyższych, którzy nie przekroczyli 30 roku życia. Stanowi szansę dla najzdolniejszych studentów w zdobyciu pierwszych poważnych doświadczeń zawodowych, a dla pracodawców możliwość zyskania bardzo dobrych stażystów. Laureatami zostają osoby, które pomyślnie przejdą przez składający się z 3 etapów proces rekrutacji, na który składają się m.in. zadania konkursowe i rozmowa kwalifikacyjna.

W dotychczasowych edycjach konkursu wzięło udział blisko 400 pracodawców, a laureatami zostało przeszło 1,9 tys. osób.

Adres strony konkursu: www.grasz.pl
 

Bliższych informacji na temat programu udzielają:

 
Aleksander Matuszewski
Tel. (22) 460 37 04
 

Agnieszka Chmielewska
Tel. (22) 460 36 34

Agnieszka.Chmielewska@arp.com.pl