ARP S.A. na Międzynarodowej Konferencji Nafta i Gaz 2012

Data dodania: 2012-09-19
W dniach 18-19 września br. Agencja Rozwoju Przemysłu wraz z Narodowym Centrum Badań i Rozwoju uczestniczy w X Międzynarodowej Konferencji i Wystawie Nafta i Gaz 2012 w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie Eksperci obu instytucji, na stoisku nr 1.09, udzielają informacji na temat wspólnego przedsięwzięcia pn. Blue Gas - Polski Gaz Łupkowy. Jest to unikalny na rynku kredyt finansujący projekty związane z rozwojem innowacyjnych technologii wydobycia gazu łupkowego w Polsce.

W dniach 18-19 września br. Agencja Rozwoju Przemysłu wraz z Narodowym Centrum Badań i Rozwoju uczestniczy w X Międzynarodowej Konferencji i Wystawie Nafta i Gaz 2012 w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie
Eksperci obu instytucji, na stoisku nr 1.09, udzielają informacji na temat wspólnego przedsięwzięcia pn. Blue Gas - Polski Gaz Łupkowy. Jest to unikalny na rynku kredyt finansujący projekty związane z rozwojem innowacyjnych technologii wydobycia gazu łupkowego w Polsce.

Blue Gas -  Polski Gaz Łupkowy to przedsięwzięcie, w ramach  którego ARP  S.A. oraz NCBR dofinansują prace badawczo-rozwojowe oraz badania przemysłowe, których celem będzie rozwój oryginalnych technologii eksploatacji gazu łupkowego w Polsce. W ramach programu, dofinansowane będą projekty o budżecie od 3 do 200 mln zł, o okresie realizacji do 36 miesięcy. Pierwszy nabór wniosków ruszy już wkrótce.

Więcej informacji: Blue Gas

Więcej zdjęć: w galerii