Agencja Rozwoju Przemysłu w finale IPMA PMO Award 2022

Data dodania: 2022-08-02

Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. weszła do finału prestiżowego konkursu IPMA PMO Award 2022.

Organizatorem konkursu jest International Project Management Association Polska (IPMA Polska) która należy do International Project Management Association- jednej z najbardziej prestiżowych organizacji na świecie zajmujących się zrzeszaniem i certyfikowaniem menedżerów projektów.

Celem konkursu IPMA PMO Award jest popularyzacja działalności PMO oraz podkreślenie znaczenia biur zarządzania projektami.

Konkurs służy głównie wymianie inspiracji, przykładów oraz doświadczeń organizacji, które doskonalą swoje podejście projektowe. Zadaniem konkursu IPMA PMO Award jest również promowanie osiągnięć w przygotowywaniu organizacji do coraz lepszej realizacji projektów i programów. Zgłoszone przez ARP S.A. osiągnięcie „Wdrożenie sieciowego PMO opartego na oddolnych inicjatywach i trwałych relacjach, z perspektywą rozwoju w GK ARP” zapewniło wspomniane wcześniej miejsce w finale. W ostatnim etapie konkursu znalazły się również następujące spółki: Adamed Pharma, 3M, Bank Gospodarstwa Krajowego, Transfer Multisort Elektronik.

Laureaci konkursu zostaną wyłonieni podczas uroczystej Gali rozdania nagród towarzyszącej jubileuszowej 25. Konferencji IPMA Polska, która odbędzie się w dniach 20-21 października w Warszawie.

Pełne informacje o Finalistach i zgłoszonych osiągnięciach znajdują się na stronie konkursu: https://pmoaward.ipma.pl/