Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. partnerem Testu Dojrzałości Cyfrowej

Data dodania: 2023-07-19

Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. oraz projekt Sieci Otwartych Innowacji są partnerami Testu Dojrzałości Cyfrowej, inicjatywy mającej na celu ocenę i planowanie transformacji cyfrowej polskich przedsiębiorstw.

Obserwując potrzeby firm związane z dalszą transformacją cyfrową, Polski Fundusz Rozwoju i Fundacja Digital Poland przygotowali Test Dojrzałości Cyfrowej, który umożliwia organizacjom w łatwy i szybki sposób sprawdzenie ich poziomu cyfryzacji oraz planowanie działań zgodnie z założeniami Cyfrowej Dekady 2023.

Test Dojrzałości Cyfrowej pozwala firmom na poznanie mocnych i słabych stron w zakresie cyfryzacji oraz zwiększa świadomość czynników wpływających na ich poziom transformacji cyfrowej. Dzięki niemu można uzyskać bezpłatną i natychmiastową diagnozę, ocenę poziomu dojrzałości cyfrowej, wiedzę na temat transformacji cyfrowej, dostęp do Mapy Cyfrowych Rozwiązań oraz listę źródeł finansowania transformacji cyfrowej.

Ważne jest, aby wspomnieć, że Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. (ARP) przygotowuje się do uruchomienia nowego projektu Dig.IT – Transformacja Cyfrowa Polskich MŚP. Dig.IT jest nowym projektem unijnym mającym na celu wsparcie cyfryzacji polskich MŚP. Projekt Dig.IT oferuje granty na cyfryzację. Umożliwi przedsiębiorcom rozwijanie usług, procesów i produktów opartych na technologiach cyfrowych.

Zapraszamy do skorzystania z Testu Dojrzałości Cyfrowej, aby poznać cyfrowy potencjał swojej organizacji. Więcej o postępach w ramach projektu Dig.IT, który zapewnia granty na cyfryzację i rozwój polskich przedsiębiorstw dowiecie się na stronie https://arp.pl/pl/dla-biznesu/wsparcie-innowacji/granty-na-cyfryzacje/

Rozpocznijcie już teraz ocenę swojej dojrzałości cyfrowej i przygotujcie się na przyszłość dzięki Testowi Dojrzałości Cyfrowej https://pfrsa.pl/siecfirmprzyszloscipfr/test-dojrzalosci-cyfrowej.html